Time Clock (1.0.2) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: General
mr: साधारण

en: America/Chicago
mr: अमेरिका/शिकागो

en: America/New_York
mr: अमेरिका/न्यू_यॉर्क

en: Asia/Dubai
mr: एशिया/दुबई

en: Europe/London
mr: युरोप/लंडन
