Time Field For Drupal 8.x / 9.x (2.0.0) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Time
he: זמן

en: Format
he: פורמט

en: To
he: אל

en: From
he: מאת

en: General
he: כללי

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Time Format
he: סגנון זמן

en: Start time
he: זמן התחלה

en: End time
he: זמן סיום:
