Time Field For Drupal 8/9/10 (2.1.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Time
bg: Време

en: Format
bg: Формат

en: To
bg: До

en: From
bg: От

en: General
bg: Общи

en: Time format
bg: Формат на часа
