Time Field For Drupal 8/9/10 (2.1.0) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Time
hu: Idő

en: Format
hu: Formátum

en: To
hu: Hova

en: From
hu: Honnan

en: General
hu: Általános

en: Time format
hu: Időformátum

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: Time Format
hu: Időformátum

en: Start time
hu: Kezdés ideje

en: Field types
hu: Mezőtípusok

en: End time
hu: Befejezés ideje
