Time Field For Drupal 8/9/10 (2.1.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Time
km: ពេលវេលា

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: To
km: ជូន​ចំពោះ

en: From
km: ពី

en: General
km: ទូទៅ​

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម
