Time Field For Drupal 8/9/10 (2.1.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Time
kn: ಸಮಯ

en: Format
kn: ಫಾರ್ಮಾಟ್‍ಗೊಳಿಸು

en: To
kn: ಗೆ

en: From
kn: ಯಿಂದ

en: General
kn: ಜನರಲ್

en: Start time
kn: ಆರಂಭದ ಸಮಯ
