Time Field For Drupal 8/9/10 (2.1.0) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Time
mr: वेळ

en: Format
mr: रचना

en: To
mr: प्रति:

en: From
mr: कडून

en: General
mr: साधारण

en: Default value
mr: मुलभूत मूल्य
