Time Field for Drupal 8/9/10 (2.1.1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Time
el: Ώρα

en: Format
el: Μορφή

en: To
el: Προς

en: From
el: Από

en: General
el: Γενικά

en: Time format
el: Μορφή ώρας

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: Time Format
el: Μορφοποίηση ώρας

en: Field types
el: Τύποι πεδίων
