Time Field for Drupal 8/9/10 (2.1.1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Time
gl: Hora

en: Format
gl: Formato

en: To
gl: Para

en: From
gl: De

en: General
gl: Xeral

en: Time format
gl: Formato de tempo

en: Default value
gl: Valor predefinido
