Time Field for Drupal 8/9/10 (2.1.1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Time
hr: Vrijeme

en: Format
hr: Oblik

en: To
hr: Za

en: From
hr: Od

en: General
hr: Općenito

en: Time format
hr: Format datuma

en: Default value
hr: Zadana vrijednost
