Time Field for Drupal 8/9/10 (2.1.1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Time
ku: کات

en: Format
ku: فۆرمات

en: To
ku: بۆ

en: From
ku: له‌لایەن

en: General
ku: گشتی

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی
