Time Field for Drupal 8/9/10 (2.1.1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Time
sl: Čas

en: Format
sl: Oblika

en: To
sl: Za

en: From
sl: Od

en: General
sl: Splošno

en: Default value
sl: Privzeta vrednost
