Time Field for Drupal 8/9/10 (2.1.1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: To
ug: تاپشۇرۇپ ئالغۇچى

en: From
ug: يوللىغۇچى

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Time Format
ug: ۋاقىت ئىپادىلىنىشى

en: Start time
ug: باشلانغان ۋاقىت

en: End time
ug: ئاخىرلاشقان ۋاقىت
