Time Field for Drupal 8/9/10 (2.1.2) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Time
da: Tid

en: To
da: Til

en: From
da: Fra

en: General
da: Generelt

en: Time format
da: Tidsformat

en: Default value
da: Standardværdi

en: Time Format
da: Tidsformat

en: Start time
da: Start tid

en: Field types
da: Felttyper

en: End time
da: Slut tid
