Time Field for Drupal 8/9/10 (2.1.2) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Time
fr: Heure

en: To
fr: À

en: From
fr: A partir de

en: General
fr: Général

en: Time format
fr: Format de temps

en: Default value
fr: Valeur par défaut

en: Time Format
fr: Format de l'heure

en: Start time
fr: Date de début

en: Field types
fr: Types de champs

en: End time
fr: Date de fin

en: Time Field
fr: Champ Horaire
