Time Field for Drupal 8/9/10 (2.1.2) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Time
hy: Ժամանակ

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: To
hy: Ում

en: From
hy: Ում կողմից

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք
