Time Field for Drupal 8/9/10 (2.1.2) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Time
sk: Čas

en: Format
sk: Formát

en: To
sk: Komu

en: From
sk: Od

en: General
sk: Všeobecné

en: Time format
sk: Formát času

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Time Format
sk: Formát času

en: Field types
sk: Typy polí
