Time Field for Drupal 8/9/10 (2.1.2) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Time
vi: Thời gian

en: Format
vi: Định dạng

en: To
vi: Đến

en: From
vi: Từ

en: General
vi: Tổng quát

en: Time format
vi: Định dạng thời gian

en: Default value
vi: Giá trị mặc định

en: Time Format
vi: Định dạng Thời gian

en: Start time
vi: Thời điểm đầu:
