Time Field for Drupal 8+ (2.1.4) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Time
nl: Tijd

en: Format
nl: Opmaak

en: To
nl: Naar

en: From
nl: Van

en: Time format
nl: Tijdformaat

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: Time Format
nl: Tijdformaat

en: Current time
nl: Huidige tijd

en: Start time
nl: Vanaf

en: Field types
nl: Veldtypes

en: End time
nl: Tot
