Time Field for Drupal 8+ (2.2.0) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Time
it: Data e ora

en: Format
it: Formato

en: To
it: A

en: From
it: Da

en: Time format
it: Formato ora

en: Default value
it: Valore predefinito

en: Time Format
it: Formato orario

en: Start time
it: Punto di inizio

en: Field types
it: Tipi di campo

en: End time
it: Punto di fine
