Time Field for Drupal 8+ (2.2.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Time
lv: Laiks

en: Format
lv: Formāts

en: To
lv: Kam

en: From
lv: No

en: Time format
lv: Laika formāts

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Time Format
lv: Laika formāts

en: Current time
lv: Šībrīža laiks
