Time Field for Drupal 8+ (2.2.0) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Time
tr: Zaman

en: Format
tr: Biçim

en: To
tr: Kime

en: From
tr: Kimden

en: Default value
tr: Varsayılan değer

en: Time Format
tr: Saat Biçimi

en: Start time
tr: Başlangıç zamanı

en: Field types
tr: Alan tipleri
