Time Field for Drupal 8+ (2.2.0) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Time
uk: Час

en: Format
uk: Формат

en: To
uk: До

en: From
uk: Від

en: Time format
uk: Формат часу

en: Default value
uk: Базове значення

en: Time Format
uk: Формат часу

en: Current time
uk: Поточний час

en: Start time
uk: Початковий час

en: Field types
uk: Типи полів

en: End time
uk: Кінцевий час
