Time Field for Drupal 8+ (2.2.1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Time
ca: Hora

en: To
ca: Per

en: From
ca: De

en: Time format
ca: Format de l'hora

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Current time
ca: Hora actual

en: Start time
ca: Hora d'inici

en: Field types
ca: Tipus de camps

en: End time
ca: Hora de fi
