Time Field for Drupal 8+ (2.2.1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Time
eu: Ordua

en: Format
eu: Formatua

en: To
eu: Nori

en: From
eu: Nondik

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: Field types
eu: Eremu motak
