Time Field for Drupal 8+ (2.2.1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Time
ro: Ora

en: To
ro: Către

en: From
ro: De la

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: Time Format
ro: Format oră

en: Field types
ro: Tipuri de câmp
