Time Field for Drupal 8+ (2.2.1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Time
sv: Tid

en: To
sv: Till

en: From
sv: Från

en: Time format
sv: Tidsformat

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: Time Format
sv: Tidformat

en: Current time
sv: Aktuell tid

en: Start time
sv: Starttid

en: Field types
sv: Fälttyper

en: End time
sv: Sluttid
