Time Formatter (2.0.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Time
sv: Tid

en: Display
sv: Visa

en: Always
sv: Alltid

en: Never
sv: Aldrig

en: Optional
sv: Valfritt

en: Seconds
sv: Sekunder

en: Storage
sv: Lagring

en: Field types
sv: Fälttyper
