Time Formatter (2.0.2) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Time
cs: Čas

en: Display
cs: Zobrazit

en: Always
cs: Vždy

en: Never
cs: Nikdy

en: Optional
cs: Nepovinné

en: Seconds
cs: Sekund

en: Storage
cs: Ukládání

en: Field types
cs: Typy polí
