Time Formatter (2.0.2) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Time
pl: Czas

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: Always
pl: Zawsze

en: Never
pl: Nigdy

en: Optional
pl: Opcjonalne

en: Seconds
pl: Sekundy

en: Storage
pl: Magazyn

en: Field types
pl: Typy pól

en: Milliseconds
pl: Milisekundy
