Time Formatter (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Time
ca: Hora

en: Display
ca: Visualització

en: Always
ca: Sempre

en: Never
ca: Mai

en: Optional
ca: Opcional

en: Seconds
ca: Segons

en: Storage
ca: Emmagatzemament

en: Field types
ca: Tipus de camps
