Time Formatter (8.x-1.0) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Time
de: Zeit

en: Display
de: Anzeige

en: Always
de: Immer

en: Never
de: Nie

en: Seconds
de: Sekunden

en: Storage
de: Speicher

en: Field types
de: Feldtypen

en: Milliseconds
de: Millisekunden

en: Display hours
de: Stunden anzeigen
