Time Formatter (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Time
es: Hora

en: Display
es: Presentación

en: Always
es: Siempre

en: Never
es: Nunca

en: Optional
es: Opcional

en: Seconds
es: Segundos

en: Storage
es: Almacenamiento

en: Field types
es: Tipos de campo

en: Display hours
es: Mostrar horas
