Time Formatter (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Time
et: Aeg

en: Display
et: Kuva

en: Always
et: Alati

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Optional
et: Valikuline

en: Seconds
et: Sekundid

en: Storage
et: Ladu

en: Field types
et: Väljade tüübid
