Time Formatter (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Time
sk: Čas

en: Display
sk: Zobraziť

en: Always
sk: Vždy

en: Never
sk: Nikdy

en: Optional
sk: Nepovinné

en: Seconds
sk: Sekundy

en: Storage
sk: Ukladanie

en: Field types
sk: Typy polí
