Time Field Picker (6.0.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Time
pl: Czas

en: General
pl: Ogólne

en: Start
pl: Początek

en: End
pl: Koniec

en: Default theme
pl: Domyślna skórka

en: Start time
pl: Czas rozpoczęcia

en: Field types
pl: Typy pól
