Time Field Picker (8.x-5.2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Time
hr: Vrijeme

en: General
hr: Općenito

en: Start
hr: Početak

en: End
hr: Svršetak

en: Default theme
hr: Zadani predložak
