Time Field Picker (8.x-5.2) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Time
tr: Zaman

en: General
tr: Genel

en: Start
tr: Başlangıç

en: End
tr: Bitiş

en: Default theme
tr: Ön tanımlı tema

en: Start time
tr: Başlangıç zamanı

en: Field types
tr: Alan tipleri
