Time Field Picker (8.x-5.3) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Time
lv: Laiks

en: General
lv: Galvenie

en: Start
lv: Sākt

en: End
lv: Beigt

en: Default theme
lv: Noklusējuma tēma
