Time Field Picker (8.x-5.3) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Time
et: Aeg

en: General
et: Üldine

en: Start
et: Algus

en: End
et: Lõpp

en: 12 Hours
et: 12 tundi

en: Default theme
et: Vaikimisi teema

en: Field types
et: Väljade tüübid
