Time Field Picker (8.x-5.3) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Time
kn: ಸಮಯ

en: General
kn: ಜನರಲ್

en: Start
kn: ಪ್ರಾರಂಭಿಸು

en: End
kn: ಕೊನೆ

en: Start time
kn: ಆರಂಭದ ಸಮಯ
