Time Field Picker (8.x-5.2) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Time
sk: Čas

en: General
sk: Všeobecné

en: Start
sk: Štart

en: End
sk: Stop

en: Default theme
sk: Predvolená téma vzhľadu

en: Field types
sk: Typy polí
