Time Spent (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Statistics
be: Статыстыка

en: User
be: Карыстальнік

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Post
be: Допіс

en: Roles
be: Ролі

en: Granularity
be: Ступень дэталізацыі

en: Display type
be: Тып паказу
