Time Spent (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Statistics
nl: Statistieken

en: User
nl: Gebruiker

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Post
nl: Bericht

en: Node types
nl: Node-types

en: Roles
nl: Rollen

en: Granularity
nl: Nauwkeurigheid

en: Display type
nl: Weergavetype

en: Time spent
nl: Bestede tijd

en: How many different units to display in the string.
nl: Hoeveel verschillende eenheden moeten in de tekst worden weergegeven.
