Time Spent (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Statistics
ta: புள்ளிவிபரங்கள்

en: User
ta: பயனர்

en: User ID
ta: பயனர் குறிஎண்

en: Post
ta: பதிவு

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Display type
ta: காட்சி வகை
