Time Spent (8.x-1.0) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Statistics
te: గణాంకాలు

en: User
te: వాడుకరి

en: User ID
te: వాడుకరి ID

en: Post
te: టపా

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Granularity
te: కణికత
