Time Spent (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Username
sv: Användarnamn

en: Statistics
sv: Statistik

en: User
sv: Användare

en: User ID
sv: Användar-ID

en: Post
sv: Inlägg

en: Node types
sv: Nodtyper

en: Roles
sv: Roller

en: Granularity
sv: Noggrannhet

en: Display type
sv: Typ av visning

en: User id.
sv: Användar-ID

en: How many different units to display in the string.
sv: Hur många olika enheter som skall visas i strängen.
