Time Spent All (8.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Node ID
fr: Identifiant (ID) du nœud

en: username
fr: nom d'utilisateur

en: User ID
fr: Identifiant (ID) utilisateur

en: Node types
fr: Types de nœuds

en: Roles
fr: Rôles

en: Delete all
fr: Tout supprimer

en: Time spent
fr: Temps passé
