Time Spent All (8.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: username
ku: ناوی چوونەژوورەوە

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Delete all
ku: هه‌موویان بسڕه‌وه‌
