Time Spent All (8.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Date
lt: Data

en: Node ID
lt: Mazgo ID

en: username
lt: registracijos vardas

en: User ID
lt: Nario ID

en: Node types
lt: Mazgo tipas

en: Roles
lt: Rolės

en: Delete all
lt: Ištrinti visas
